Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Nowaczkowo

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

149 999 zł16 m² 9 374,94 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Odkryj wyjątkową inwestycję Nowa Kościuszki mieszkanie w samym sercu Bydgoszczy, gdzie nowoczesne budownictwo spotyka się z doskonałą lokalizacją. To przestrzeń stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Osielsko

Osielsko(Nowaczkowo + 20 km)

939 000 zł128,80 m² 7 290,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne nowo budowane domy w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Osielsku. Na sprzedaż nowo budowane domy w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Wudzyn

Wudzyn(Nowaczkowo + 20 km)

85 000 zł360 m² 236,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urocza działka rod Wudzyn - wysoki standard ****** Spokój, natura i wygoda w jednym miejscu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę w Rodzinnych Ogrodach Działkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Dworcowa

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz(Nowaczkowo + 19 km)

46,15 zł/m²195 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o charakterze handlowo-usługowym (pow. 195 m2) zlokalizowany przy ul. Dworcowej w Bydgoszczy. Lokal posiada własne wejście z ulicy a jego układ przestrzenny daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią(Nowaczkowo + 18 km)

260 000 zł59,46 m² 4 372,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Sprzedam Mieszkanie 59 mkw. - 3 Pokoje - Kamienica w Centrum Nakła nad Notecią Tylko u nas! Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż dwa przestronne mieszkania o powierzchni około 59.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz(Nowaczkowo + 19 km)

524 760 zł45,23 m² 11 602,03 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży mieszkania - Centrum Bydgoszczy, urzecze Apartament Nieruchomości - zewnętrzne biuro sprzedaży * Klient nie płaci prowizji! Prezentuję jedno z ostatnich dostępnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz(Nowaczkowo + 19 km)

567 666 zł57,34 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Charakterystyka inwestycji Na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. Budynki zaprojektowane z myślą o spokoju, funkcjonalności i bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

45 zł/m²40 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 40 m , położony w centrum miasta, w oficynie, w budynku wolnostojącym. Lokal idealnie nadaje się na działalność.